MÖBLER / Soffor / Soffa / dagbädd 10827334
nr 1082 7334
Soffa / dagbädd
Fällbara sidor, längd: 170 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:47:22
100 kr